Ефективні гомеопатичні препарати з Німеччини
для захисту всієї родини в сезон застуд

Умови використання сайту

Шановні відвідувачі!

1. Згода

Ви знаходитесь на сайті уповноваженого представника в Україні німецького виробника ВАЛА Хайльміттель ГмбХ / WALA®Heilmittel GmbH ТОВ “КГК” (далі – Сайт). Відвідування даного Сайту і користування ним здійснюються відповідно до цих Умов використання сайту (далі – Умови) і відповідно до чинного законодавства України. Ці Умови є договором приєднання відповідно до положень статті 634 Цивільного кодексу України. Відвідуючи наш Сайт і працюючи з його змістом, Ви повністю приймаєте ці Умови, підтверджуєте свою ознайомлення з ними і приймаєте на себе зобов’язання щодо їх дотримання. Якщо Ви не згодні дотримуватися цих Умов, будь ласка, негайно припиніть використання Сайту. Ці Умови поширюються також на відносини, пов’язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є користувачами Сайту, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій користувачів Сайту.

2. Інформація медичного характеру/умови

Інформація про продукцію на Сайті надана уповноваженим представником в Україні німецького виробника ВАЛА Хайльміттель ГмбХ / WALA®Heilmittel GmbH ТОВ “КГК” (далі – Представництво) і призначена виключно для загальних інформаційних цілей. Дані про продукцію, доступні на Сайті, не включають повну інформацію медичного характеру. Якщо у Вас є будь-яке захворювання, Вам необхідно негайно звернутися до свого лікаря або іншого фахівця в сфері охорони здоров’я. Вам слід завжди отримувати повну інформацію про продукцію (включаючи переваги її використання і можливі небажані наслідки), обговорюючи належне її застосування безпосередньо з медичним фахівцем. Інформація може відрізнятися в залежності від країни. У зв’язку з цим необхідно звіряти дані з місцевими джерелами і регуляторними органами щодо інформації, яка відповідає Вашій країні.

3. Використання інформації

Ви можете безперешкодно знайомитися з матеріалами та інформацією на Сайті, завантажувати і використовувати матеріали Сайту, включаючи будь-які тексти, зображення, аудіо- та відеоматеріали, виключно для особистого некомерційного використання. Якщо інше не передбачено законодавством України, будь-яке відтворення, передача, копіювання, тиражування і використання інформації в комерційних цілях заборонені без попереднього письмового дозволу Представництва. Вся інформація, представлена ​​на Сайті, захищена авторським правом, якщо не вказано інше, і може бути використана тільки відповідно до цих Умов, а також з письмової згоди Представництва. Ви повинні зберігати і відтворювати кожне повідомлення про авторське право або інші повідомлення про права, що містяться в будь-якій інформації, яку Ви завантажуєте і використовуєте.

4. Товарні знаки/інтелектуальна власність

Цей Сайт може також містити найменування продуктів, згадки або посилання на патенти, службову інформацію, технології, процеси або інші права власності. Використання таких товарних знаків, патентів, секретів виробництва, технологій, продуктів, процесів та інших об’єктів прав інтелектуальної власності без згоди власника авторських прав є протизаконним і може передбачати відповідальність відповідно до законодавства України.

5. Відмова від гарантій

Незважаючи на те, що Представництво здійснює значні зусилля, щоб забезпечити точність і актуальність інформації, інформація може містити технічні неточності або помилки. Представництво залишає за собою право вносити зміни, виправлення і/або поліпшення в розміщувану інформацію, а також в продукти і програми, які описує дана інформація, в будь-який момент і без повідомлення. Представництво не робить будь-яких заяв або запевнень щодо точності будь-якої інформації. Представництво не несе відповідальності за помилки та упущення, які можуть мати місце на Сайті, або пов’язані з ними зобов’язання. Вся інформація надається «як є». Представництво не гарантує повноти і точності інформації, що розміщується на цьому Сайті, або способів її можливого використання. Відповідно відвідувачі Сайту повинні ретельно оцінювати інформацію. Ні Представництво, ні будь-яка третя сторона, яка бере участь у створенні, розміщенні або надання цього Сайту не несе відповідальності ні за які прямі, випадкові, наступні, непрямі або штрафні збитки, а також упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, що випливають з доступу до даного Сайту, його використання або неможливості його використання, а також з будь-яких помилок або пропусків у вмісті сайту.
Представництво також не несе відповідальності за шкоду, завдану вашому комп’ютерному обладнанню або іншому майну, а також за можливе зараження їх вірусами, втрату даних внаслідок вашого відвідування Сайту, користування Сайтом і інформацією, скачування Вами інформації, і не несе зобов’язань в зв’язку з перерахованим вище. Представництво залишає за собою право припинити роботу цього Сайту в будь-який момент без попередження і не несучи в зв’язку з цим будь-яких зобов’язань.

6. Інформація, яку Ви надаєте нам

При використанні цього Сайту Ви погоджуєтесь надавати тільки точну і повну інформацію і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. У разі якщо Ви надасте недостовірну інформацію, або порушите Умови, Представництво має право призупинити або припинити надання вам послуг.
За винятком відомостей, які охоплюються нашою Політики конфіденційності, всі повідомлення і матеріали, що передаються вами на Сайт електронною поштою або іншим чином, включаючи будь-які дані, питання, коментарі, пропозиції тощо, не є конфіденційними або службовими і не будуть сприйматися в такій якості. Інформація, яку Ви передаєте або розміщуєте, може бути використана в будь-яких цілях, включаючи відтворення, розкриття, передачу, публікацію, трансляцію і розміщення в Інтернет, але не обмежуючись перерахованим вище. Більш того, Представництво має право, на власний розсуд і без будь-якої компенсації, використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау і методики, що містяться в повідомленнях, що направляються вами на Сайт, в будь-яких можливих цілях, включаючи рекламу продуктів з використанням подібної інформації, але не обмежуючись цим.

7. Продукти, представлені на міжнародному рівні

Цей Сайт може містити інформацію про продукти і послуги, які представлені на міжнародному рівні, проте не кожен такий продукт або послуга доступні в будь-якій країні. Посилання на продукт або послугу на цьому Сайті не має на увазі, що такий продукт або послуга є або будуть доступними за місцем вашого знаходження. Певні розділи цього Сайту можуть бути призначені виключно для певних видів користувачів або виключно для аудиторій певних країн. Ніщо на цьому Сайті не повинно тлумачитися як просування або реклама будь-якого продукту або використання будь-якого продукту, які не дозволені нормативно-правовими актами в країні, резидентом якої Ви є.

8. Посилання на цей Сайт

Представництво не вивчає веб-сайти третіх осіб, які містять посилання на даний Сайт, і не несе відповідальності за вміст таких посилань за межами цього Сайту або будь-які інші сайти, пов’язані посиланнями з Сайтом. Якщо Ви хочете на своєму веб-сайті поставити посилання на цей Сайт, Ви можете поставити посилання тільки на домашню сторінку. Ви не можете ставити посилання на інші сторінки цього Сайту без попередньої письмової згоди з Представництва. Забороняється цитування або використання однієї чи кількох частин цього Сайту на сайті будь-яких третіх осіб без письмової згоди Представництва.

9. Посилання на інші сайти

Посилання на сайти третіх осіб можуть бути надані в інтересах або для зручності відвідувачів цього Сайту. Якщо Ви вирішуєте покинути даний Сайт і перейти на сайт третьої особи, Ви робите це на свій ризик і з цього моменту ці Умови більше не поширюються на Вас. Ми докладемо зусиль для того, щоб, коли Ви залишаєте цей Сайт, проінформувати Вас про те, що умови використання та принципи щодо захисту конфіденційної інформації на сайті третьої сторони можуть відрізнятися. Проте, Представництво не приймає на себе ніякої відповідальності за посилання з нашого сайту на інші сайти, і, зокрема, ми не несемо відповідальності за точність або законність вмісту таких сайтів. Ми не приймаємо на себе ніякої відповідальності, яка витікає з порушення або упущення в принципах щодо захисту конфіденційної інформації третіх осіб.

10. Розміщення інформації на цьому Сайті

Незважаючи на те, що Представництво може час від часу контролювати або перевіряти обговорення, чати, пости і аналогічні повідомлення на Сайті, Представництво не зобов’язане цього робити і не приймає на себе жодних зобов’язань і ніякої відповідальності, що випливають із вмісту будь-яких таких повідомлень, ні за будь-яку помилку, наклеп, наклепницьку заяву, дифамацію, упущення, фальсифікацію, рекламні матеріали, непристойності, порнографію, лихослів’я, розкриття приватної інформації або неточності, що містяться в будь-який інформації в таких повідомленнях на Сайті. Вам заборонено розміщувати або передавати будь-який незаконний, рекламний, загрозливий, наклепницький, дифамаційний, непристойний, скандальний, підбурливий, порнографічний або образливий матеріал чи який-небудь матеріал, який може становити або стимулювати поведінку, що розглядалося би як порушення законодавства України. Ви несете особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яку розміщуєте на Сайті, повідомляєте іншим користувачам, а також за будь-які взаємодії з іншими користувачами, які здійснюються на власний ризик.

11. Інші зобов’язання користувачів Сайту

Користувачам Сайту забороняється:
використовувати програмне забезпечення та здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Сайту;
будь-яким способом, в тому числі, але не обмежуючись, шляхом обману, зловживання довірою, злому, намагатися отримати доступ до даних іншого користувача.

12. Наслідки

Якщо нам стане відомо про те, що Ви порушили будь-яке положення цих Умов, ми можемо негайно вжити необхідних заходів, включаючи заборону користуватися послугами, пропонованими Представництвом і видалення будь-якої інформації, даних і вмісту, розміщеного на Сайті даним користувачем, в будь-який час і без попередження. Якщо нам буде завдано шкоди внаслідок Вашого порушення, ми можемо, на власний розсуд, вимагати від Вас відшкодування збитку.

13. Перегляд

Представництво вправі в будь-який момент переглянути ці Умови, оновивши розміщену на Сайті інформацію. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення, якщо не передбачено інше. Ми зобов’язані дотримуватися даних Умов, тому ми рекомендуємо Вам періодично відвідувати цю сторінку для ознайомлення з чинними на даний момент Умовами. Продовження використання Вами Сайту після внесення змін і/або доповнень до цих Умов означає Ваше прийняття і згоду з такими змінами та/або доповненнями.

14. Дійсність Умов

Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цих Умов буде визнано недійсним або таким, що не має юридичної сили, це не впливає на дійсність інших положень цих Умов.

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності (далі – Політика конфіденційності) є договором приєднання відповідно до положень статті 634 Цивільного кодексу України. Політика конфіденційності описує способи, за допомогою яких збирається, зберігається і використовується інформація про осіб, які відвідують цей сайт (далі – Сайт) . Ця Політика конфіденційності поширюється також на відносини, пов’язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є користувачами Сайту, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій користувачів Сайту.

Використовуючи цей Сайт, Ви погоджуєтеся на збір і використання інформації на умовах, зазначених нижче в цій Політиці конфіденційності. Якщо Ви не згодні дотримуватися цієї Політики конфіденційності, будь ласка, негайно припиніть використання Сайту. Ви також визнаєте, що Компанія може час від часу змінювати, модифікувати, доповнювати або видаляти чи іншим чином оновлювати цю Політику про конфіденційність на свій розсуд без попереднього повідомлення.

Ми завжди будемо обробляти Ваші персональні дані відповідно до Політики конфіденційності, яка діє в момент отримання інформації. Ми будемо розміщувати зміни, що вносяться в наші принципи щодо захисту конфіденційної інформації на цій сторінці, щоб Ви були повністю поінформовані щодо видів інформації, яку ми збираємо, того, як ми її використовуємо, і того, за яких обставин така інформація може бути розголошена. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення, якщо не передбачено іншого. Продовження використання Вами Сайту після внесення змін і/або доповнень в цю Політику конфіденційності означає Ваше прийняття і згоду з такими змінами та/або доповненнями. Наша Політика конфіденційності розміщена на нашій домашній сторінці, а також доступна на будь-якій сторінці, де запитуються Персональні дані.

Доводимо до Вашого відома, що Ви володієте всіма правами щодо захисту Персональних даних, передбаченими чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».

1. Гарантія конфіденційності

Поняття «Персональні дані» в тому вигляді, в якому воно використовується в цій Політиці конфіденційності, відноситься до будь-якої інформації, що стосується Вас, в тому числі Ваше прізвище, ім’я, по батькові, рік, місяць, дата і місце народження, адреса електронної пошти, поштова адреса або номер телефону, сімейне, соціальне, майнове становище, освіта, професія, доходи, інша інформація. Як правило, ми будемо тільки обробляти Ваші Персональні дані, як описано в цій Політиці конфіденційності. Проте, ми залишаємо за собою право проводити додаткову обробку даних в тій мірі, в якій це дозволено або вимагається відповідно до закону або при наданні сприяння в будь-якому законному розслідуванні. Ми також можемо збирати і обробляти такі Ваші дані, як файли cookie, IP-адреси, параметри і налаштування Інтернет-браузерів, назва вашого провайдера Інтернет-послуг, назва сайту, яким Ви скористалися, щоб зайти на наш Сайт, сайти, які Ви відвідували з нашого Сайту, іншу системну інформацію.

2. Цільове використання Персональних даних

Більшість наших послуг, що надаються на Сайті, не вимагають будь-якої форми реєстрації, що дозволяє Вам відвідувати наш Сайт, не розкриваючи нам свої Персональні дані. Тим не менш, деякі послуги на Сайті можуть вимагати від Вас надання Персональних даних. У таких ситуаціях, якщо Ви вирішите не надавати будь-які Персональні дані, запитані нами, Ви не зможете отримати доступ до окремих частин Сайту.
Ми можемо збирати і використовувати Персональні дані в тій мірі, в якій це допускається чинним законодавством України, а також в інших цілях, які можуть стати очевидними з обставин, про виникнення яких ми зобов’язуємося повідомити Вас при зборі Персональних даних.

3. Нерозголошення Персональних даних

Ми не будемо продавати, ділитися або іншим чином поширювати ваші Персональні дані третім особам, за винятком випадків, передбачених у цій Політиці конфіденційності. Персональні дані також можуть бути передані третім особам, без додаткового повідомлення Вас про таку передачу, з дотриманням положень чинного законодавства, які діють в наших інтересах або від нас, для подальшої обробки з метою, для яких дані спочатку збиралися, або можуть бути законно оброблені іншим чином, таким як надання послуг, оцінка корисності цього Сайту, управління даними або технічна підтримка.
Персональні дані, отримані від Вас, також можуть бути передані третій стороні, без додаткового повідомлення Вас про таку передачу, в тій мірі, в якій це допускається чинним законодавством, в тому випадку, якщо цей Сайт або його частина переуступаються або передаються; в цьому випадку ми будемо вимагати від правонаступника або цесіонарія поводження з Персональними даними відповідно до цієї Політики конфіденційності. Крім того, Персональні дані можуть бути розголошені третій особі, без додаткового повідомлення Вас про таку передачу, якщо ми зобов’язані зробити це відповідно до чинного законодавства, судового рішення або акту уряду, або якщо таке розголошення необхідне в інших випадках для сприяння в будь-якому законному розслідуванні або судочинстві в Україні або за її межами.

4. Порядок обробки, зберігання, право доступу, внесення змін і заперечень

Строк зберігання Персональних даних не обмежений за часом, якщо інше не передбачено окремо. Обробка Персональних даних здійснюється в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування Сайту. Обробка Персональних даних здійснюється на обладнанні, яке знаходиться в приміщеннях з обмеженим доступом.
Коли ми обробляємо Персональні дані, ми вживаємо заходів, щоб забезпечити точність і актуальність ваших Персональних даних для тих цілей, для яких вони були зібрані. Ми надамо вам можливість відкликати свою згоду на обробку Ваших Персональних даних. Якщо Ви хочете зв’язатися з нами з питань використання, а також уточнення Ваших Персональних даних, або заперечити проти обробки Ваших Персональних даних, будь ласка, надішліть листа електронною поштою на адресу: info@wala.kiev.ua. Якщо Ви зв’язуєтеся з нами, будь ласка, вкажіть назву веб-сайту, на якому Ви надавали інформацію, а також яку саме інформацію Ви просите нас виправити, оновити або видалити разом з належним розкриттям інформації про Вашу особу.

5. Безпека і конфіденційність

Щоб забезпечити безпеку і конфіденційність Персональних даних, які ми збираємо онлайн, ми використовуємо мережі даних, захищені, крім іншого, мережевим пристроєм захисту (брандмауер), прийнятим в якості галузевого стандарту, і захистом з використанням паролів. В ході роботи з Вашими Персональними даними ми вживаємо заходів, розроблених для захисту інформації від втрати, неправомірного використання, несанкціонованого доступу, розголошення, зміни або знищення. При цьому Ви визнаєте і погоджуєтеся, що будь-яка інформація, відправлена ​​на Сайт, може бути прочитана або перехоплена іншими особами, навіть якщо є спеціальне повідомлення про зашифрований вид передачі.

6. Інформація і діти

Інформація, доступна на цьому Сайті, призначена для осіб старше 18 років.

7. Посилання на інші сайти

Ця Політика конфіденційності відноситься тільки до даного Сайту і не може бути застосована до веб-сайтів, що належать третім сторонам. Ми можемо вказувати посилання на інші сайти, які, як ми вважаємо, можуть представляти інтерес для відвідувачів нашого Сайту. Проте, з огляду на специфіку мережі Інтернет, ми не можемо гарантувати високі стандарти забезпечення конфіденційності на інших веб-сайтах, на які ми даємо посилання, або нести відповідальність за зміст цих сайтів, відмінний від цього Сайту. Ця Політика конфіденційності не призначена для застосування на будь-якому веб-сайті, відмінному від цього Сайту.

8. Дійсність Політики конфіденційності

Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Політики конфіденційності буде визнано недійсним або таким, що не має юридичної сили, це не впливає на дійсність інших положень цієї Політики конфіденційності.

9. Контактна інформація

Якщо у Вас є будь-які запитання або скарги щодо дотримання нами цієї Політики конфіденційності, або Ви б хотіли дати будь-які рекомендації або коментарі, щоб поліпшити якість нашої Політики конфіденційності, будь ласка, надішліть листа електронною поштою на адресу: info@wala.kiev.ua